طراحی سایت در یزد

طراحی سایت در یزد | طراحی وبسایت در یزد

شما صاحب یک کسب و کار هستید! یا کسی که هستید که می‌خواهد در مورد طراحی سایت در یزد، بداند! آیا می‌دانید که اکثر کسانی که برای انجام خدمات طراحی سایت در یزد، با ما وارد همکاری می‌شوند، برای چندمین بار است که اقدام به طراحی وبسایت می‌کنند؟! چرا؟! می‌خواهیم در این صفحه، شما را با نکاتی آشنا کنیم که عدم توجه به آنها، سرمایه زمانی و مالی زیادی را از شما به هدر می‌دهد!

طراحی سایت در یزد

 

قبل از هر توضیحی، می‌دانیم که رفته رفته شرایط کسب‌وکارها به سمتی کشیده می‌شود که داشتن یک وبسایت حرفه‌ای، لازم نیست؛ واجب است. هرچند که در گذشته، داشتن یک وبسایت، مزیتی رقابتی به شمار می‌رفت. اما امروزه، هر چقدر از لزوم و اهمیت داشتن یک وبسایت بگوییم، کم است!
امروزه، مشتریان شما پس از شنیدن نام شما، بلافاصله نام شما را در اینترنت جستجو می‌کنند و چنانچه نام و نشانی از شما پیدا نکنند، حس ناخوشایندی به کسب و کار شما خواهند داشت. امروزه یک وبسایت حرفه‌ای، اعتبار کسب‌وکار شما را دوچندان می‌کند.
علاوه بر این، اگر وبسایت داشته باشید و از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد، احتمال اینکه مشتریان جدیدی نیز از فضای اینترنت با شما و کسب‌وکارتان آشنا شوند بسیار زیاد است.
بنابراین اگر وبسایتی ندارید، بهتر است زمان را از دست ندهید و از خدمات طراحی سایت در یزد، نهایت بهره را ببرید.

نکاتی که انجام طراحی سایت در یزد باید به آن توجه داشته باشید

 

اگر بخواهیم خلاصه و مختصر و مفید، تجربه‌ی کسب‌وکارها را درباره خدمات طراحی سایت در یزد به شما بگوییم، همین یک جمله کافیست: طراحی وبسایت خودتان را به هر کسی نسپارید!

متاسفانه افراد زیادی هستند که طراحی وبسایت در یزد را بر عهده می‌گیرند و تخصص و تعهد کافی برای انجام خدمات کارفرمایان را ندارند. این مساله باعث می‌شود تا زمان و هزینه‌ی صاحبان کسب‌و‌کار به هدر رود و مجبور شوند برای اینکه یک وبسایت خوب داشته باشند، هزینه‌ی چندباره برای طراحی سایت خود بپردازند.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که برای اینکه بدانید طراحی وبسایت خودتان را به دست چه کسانی بسپارید، به نکات زیر توجه کنید:

خدمات طراحی سایت در یزد

۱- از اعتبار آن شخص اطمینان حاصل کنید.

 

متاسفانه گاهاً کسانی خدمات طراحی سایت در یزد را انجام می‌دهند که اصطلاحاً زیرزمینی هستند و به عنوان آزادکار یا فریلنسر، کار می‌کنند. به این معنا که اگر آنها، آدرس خود را تغییر داده و یا موبایل خود را خاموش کنند، شما دیگر هیچ دسترسی به آنها نخواهید داشت! و داستان زمانی غمگین‌تر می‌شود که شما مبالغی را نیز به آنها پرداخت کرده‌باشید! هرچند که همه این عزیزان از این طیف نیستند، اما این اتفاق تلخ که توسط برخی رقم می‌خورد، موجب می‌شود تا با وسواس بیشتری افراد انتخاب شوند.

بنابراین، در ابتدای انجام کار، خیال خود را از این بابت آسوده کنید و طراحی وبسایت را به دست یک شرکت معتبر ثبت‌شده بسپارید. شرکت‌های ثبت‌شده، تعهدات قانونی بیشتری نسبت به افراد دارند و تجربه ثابت کرده است که مشکلات کمتری با آنها خواهید داشت.

۲- از تخصصشان اطمینان حاصل کنید.


از قدیم گفته‌اند که باید کار را به کاردان سپرد! وبسایت شما، جلوه‌ای کوتاه و صریح از ماهیت کسب‌وکار شماست. بهتر است طراحی وبسایت خود را به دست کسانی بسپارید که متخصص هستند و به‌خوبی می‌توانند بالاترین کیفیت را در ارائه خدمات طراحی سایت در یزد، به شما عرضه کنند.

بهتر است در ابتدای انجام کار طراحی سایت در یزد، از افراد و شرکت‌ها، نمونه‌کار باکیفیت بخواهید و درموردشان از دیگران سوال کنید. در این صورت، تا حد زیادی دغدغه‌ی تخصص آنها در انجام کار طراحی سایت در یزد، برطرف خواهدشد.

اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست که اطمینان حاصل کنید که نمونه‌کارها حتماً برای خودشان باشد و نمونه‌کارهای دیگران را به نام خود نزده باشند! برای حصول این اطمینان، بهتر است با اطلاعات تماس آن وبسایت که به عنوان نمونه‌کار معرفی شده، تماس بگیرید و مطمئن شوید!

۳- از تعهدشان اطمینان حاصل کنید.

 

دوام و بقای هر وبسایتی، به پشتیبانی آن وبسایت برمی‌گردد. بسیاری از صاحبان کسب‌وکار زمانی که طراحی وبسایت خود را به افرادی واگذار می‌کنند و پاسخگویی و پشتیبانی مناسبی از جانب آنها دریافت نمی‌کنند، ناچار می‌شوند یا شکایت کنند و یا عطایش را به لقایش ببخشند و وبسایت دیگری طراحی کنند!

وبسایت‌ همواره باید به‌روز نگه داشته شود و اشکالاتی که گاهاً پیدا می‌کند، سریعاً رفع گردد. مثلاً اینکه شاید در ساعاتی از شبانه روز که مشتریان شما در حال خرید از وبسایت شما هستند، سبد خرید وبسایتتان به درگاه بانکی متصل نباشد. این مشکل بزرگی است که سریعاً باید مرتفع شود و اگر کسی به شما پاسخگو نباشد، قطعاً فروش و اعتبار شما آسیب جدی می‌بیند!

در مثالی دیگر، زمانهایی اتفاق می‌افتد که وبسایت در دسترس نباشد و سرور وبسایت دچار اشکال باشد، اگر خدمات پشتیبانی مناسبی از جانب طراح وبسایت خودتان دریافت نکنید، قطعاً به مشکل برخواهید خورد.

بنابراین، توصیه می‌کنیم که افرادی را برای طراحی سایت در یزد بیابید که نسبت به انجام کار خود، متعهد باشند. برای حصول این اطمینان می‌توانید، همانند مورد قبل، از کسانی که قبلاً به آنها کار کرده‌اند، پرس‌وجو کنید! که هم وبسایت خود را در زمان تعهد شده تحویل دهند و هم به خوبی وبسایت طراحی شده را پشتیبانی کنند.

۴- از صداقتشان اطمینان حاصل کنید.

 

هستند افرادی که مالکیت‌های دامنه، سرور و… وبسایت طراحی شده را به نام کارفرما نمی‌زنند و با نام خود اقدام به ثبت دامنه و خرید سرور و.. می‌کنند. اشکال این موضوع در کجاست؟ در اینجاست که بعد از مدتی، آنها می‌توانند ادعای مالکیت کرده و برای اینکه دارایی‌های شما را به شما برگردانند، تقاضای مبالغی کنند. از آنجا که چیزی به نام شما نیز ثبت نشده، قطعاً به مشکل برخواهیدخورد.

بنابراین، توصیه می‌کنیم که در ابتدای انجام کار، از اینکه ملزومات موردنیاز وبسایت به نام شما خریداری ‌شود، اطمینان حاصل کنید.

هرچند که اگر انجام خدمات طراحی وبسایت در یزد را به شرکت معتبری بسپارید، دیگر چنین دغدغه‌هایی نخواهید داشت. چرا که هیچ شرکت معتبری، اعتبار خود را با چنین مسائلی زیر سوال نمی‌برد و همواره سعی در بالا بردن نرخ رضایت مشتریان خود دارد.

مراحل انجام طراحی سایت در یزد

 

ما در شرکت سهامی خاص خلاقیت نگاران سپهر افراسا، با نام برند آژانس خلاقیت افراسا، با سالیانی تجربه و تخصص در ارائه خدمات طراحی سایت در یزد، همواره سعی بر این داریم که حرفه‌ای ترین روش را در ارائه خدمات به مشتریان خود ارائه کنیم.

۱. ارتباط و جلسه اولیه

در اولین قدم، پس از تماس اولیه، جلسه‌ای پیرامون نحوه ارائه خدمات، حوزه فعالیت کارفرما، مسائل مالی و… با کارفرما خواهیم داشت. نیازهای واقعی کارفرما در این جلسه مطرح می‌گردد و پس از ارائه پیشنهادات و راهکارهای تخصصی، کار به مرحله‌ی انجام می‌رسد.

۲. انعقاد قرارداد

امروزه، انعقاد قراردادهای معتبر قانونی، خیال طرفین قرارداد را برای انجام هرچه بهتر فرآیند کار طراحی سایت در یزد، آسوده می‌کند. با توجه به نیازها و درخواست‌های طرفین، قراردادی را منعقد می‌کنیم.

۳. تحویل و تولید محتوا

پس از به جریان افتادن فرآیند انجام کار، اطلاعات لازم از کارفرما دریافت می‌شود و محتوای لازم در صورت لزوم تولید می‌گردد و وبسایت طراحی می‌شود. پس از آن، نظرات و بازخوردهای کارفرما در طراحی وبسایت، شنیده و اعمال می‌گردد.

۴. طراحی وبسایت

وبسایت موردنظر در نهایت سرعت، دقت و کیفیت، طراحی و پیاده‌سازی می‌گردد. تخصص و دانش آژانس خلاقیت افراسا در این امر، موجب می‌شود تا خیال صاحبان کسب‌وکار از نظر کیفیت آسوده باشد.

۵. تحویل و آغاز پشتیبانی

پس از تحویل نهایی وبسایت، پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت افراسا، موجب می‌شود تا خیالتان از هر بابت آسوده باشد. رضایت مشتریان افراسا، حاکی از این است که ما هم در کیفیت و هم در پاسخگویی و پشتیبانی، بهترین خدمات را ارائه می‌کنیم.

نمونه‌کارهای شرکت طراحی سایت در یزد

 

تا کنون با شرکت‌ها و کسب‌وکارهای زیادی افتخار همکاری داشته‌ایم… تخصص و تعهد و کیفیت آژانس خلاقیت افراسا، باعث شده تا شرکت‌ها و نهادهای دیگر استان‌ها نیز به ما اعتماد کنند و به خیل مشتریان راضی ما بپیوندند.

هزینه‌ی طراحی سایت در یزد

 

شاید برای شما هم سوال باشد که هزینه‌ی طراحی وبسایت در یزد چقدر است؟! اگر بخواهیم بهترین و حرفه‌ای ترین پاسخ را به این سوال بدهیم، باید بگوییم که هزینه‌ی طراحی وبسایت در یزد، بستگی به نوع وبسایت شما دارد. بسته به نوع شرکت، فروشگاه و خدماتی که عرضه می‌کنید، قیمت طراحی سایت در یزد، متفاوت خواهدبود.

کافیست به راحتی با ما تماس بگیرید و پس از گفتگویی در این باره، به گرمی به شما پاسخ دهیم و قیمت طراحی وبسایت در یزد را به شما اعلام کنیم. همین الان با ما تماس بگیرید.

تماس با شرکت طراحی سایت در یزد

 

اگر نیاز به خدمات طراحی سایت در یزد دارید، با شرکت خلاقیت نگاران سپهر افراسا تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به دفتر شرکت مراجعه کنید تا پذیرای حضور گرم شما باشیم.

شرکت طراحی سایت در یزد ؛ خلاقیت نگاران سپهر افراسا

 دفتر ۱ : یزد – خیابان قیام – کوچه حسینیه حاجی یوسف – جنب کافه مارلیک

   دفتر ۲ : یزد – بلوار خامنه ای – کوچه ۳۸

اطلاعات تماس شرکت طراحی سایت در یزد

وبسایت یا شبکه های اجتماعی

طراحی سایت یا شبکه‌های اجتماعی؟!

 

همه به خوبی می‌دانیم که شبکه‌های اجتماعی و وبسایت، دو ابزار کاملاً از هم مستقل و در عین حال مکمل یکدیگر هستند. این دو ابزار تفاوت‌هایی با یک دیگر دارند که به اختصار به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

۱- اعتبار وبسایت بیش از شبکه‌های اجتماعی است. علاوه بر اینکه تحقیقات علمی این موضوع را ثابت می‌کند، در کشور ما داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که وبسایت دارد، تا حد بسیار زیادی، اعتبار شما را چندین برابر می‌کند. چیزی که شبکه‌های اجتماعی از آن بی‌بهره هستند.

۲- دقیقا از زمانی که فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی کم‌رنگ می‌شود، فروش شما نیز کم‌تر می‌شود. اما وبسایت، پایگاهی است که همیشه فعال است. در وبسایت شما نیاز به پاسخگویی دایرکت ندارید اما اگر در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، اگر به دایرکت‌ها پاسخ ندهید، فروش شما متوقف می‌گردد.

۳- در وبسایت، شما می‌توانید فروش خود را اتوماتیک کنید و مشتریانتان، پس از انتخاب کالا یا خدمات خود، مستقیما به درگاه بانکی متصل می‌شوند و این موضوع کار شما را بسیار آسان می‌کند.

۴- تحقیقات نشان می‌دهند که قریب به ۸۰ درصد کاربران، نیازهای خود را در گوگل جستجو می‌کنند. این خبر خوبی برای شماست که پس از طراحی وبسایت و آغاز فعالیت‌های سئو، این حجم از مخاطب بالقوه را به سمت کسب‌وکار خود بکشید.

۵- در شبکه‌های اجتماعی بطور کلی، تعامل بیشتری با مخاطبان خود خواهید داشت و این مورد از مزایای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است که باید به آن توجه داشت.

۶- در شرایط حاضر، وبسایت از ابزارهایی است که با کمترین تهدید مواجه است. در صورت فیلترینگ اینستاگرام، تمام زحمات شما از بین می‌رود ولی در وبسایت، شما همیشه به مشتریان خود دسترسی خواهید داشت.

طراحی وبسایت حرفه‌ای در یزد با شرکتی معتبر 

 

اکنون با اهمیت داشتن یک وبسایت آشنا هستید و از طرفی به‌خوبی می‌دانید که باید طراحی وبسایت در یزد را به دست کسانی بسپارید که بعدها دچار مشکل نشوید. یزد، طراحان و متخصصان خبره‌ای دارد که در سطح کشوری مطرح هستند و انجام پروژه‌ها و کارهای بزرگی را بر عهده داشته‌اند. افتخار می‌کنیم که ما یکی از آنها هستیم.

اطلاعات تماس شرکت طراحی سایت در یزد

می‌توانید برای انجام خدمات طراحی سایت در یزد، با ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما، به رایگان مشاوره بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *