وبسایت شرکتی

به کسب و کار خود اعتباری مضاعف ببخشید…

با طراحی سایت شرکتی برای شرکت و یا کسب و کار خودتان می توانید بیش از پیش، خودتان را به مشتریانتان بشناسانید و ارتباط بیشتری نیز با آنها برقرار کنید. یک سایت حرفه ای، می تواند به عنوان شناسنامه کسب و کار شما باشد. داشتن یک وبسایت رسمی، باعث ایجاد تاثیر مثبت بر مشتریانتان می گردد.
یک وبسایت شرکتی حرفه ای، علاوه برمعرفی کامل خدمات و فعالیت های شرکت شما، می تواند پیشنهادها، رویدادها و راههای ارتباطی شما را در لحظه به گوش مخاطبان و مشتریانتان برساند.
آژانس خلاقیت افراسا با طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار شما، این فرصت را برایتان مهیا می کند تا شعبه ی جدیدی از کسب و کارتان را در فضای اینترنت ایجاد کنید. با این اقدام، شما می توانید شاهد افزایش اعتبار روزافزون کسب و کار خود باشید.

وبسایت فروشگاهی

کسب و کارتان را گسترده تر کنید

شاید وقت آن رسیده باشد که فضای فروشگاهتان را وارد فضای آنلاین و دیجیتال کنید.
یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای، این امکان را برایتان مهیا می کند که بدون اینکه درگیر فرایندهای وقت گیر خرید و فروش شوید، در هر زمانی و در هر مکانی که هستید کسب درآمد کنید و مشتریان شما نیز، به راحتی، به محصولات و خدماتی که نیاز دارند، برسند. علاوه بر این، می توانید از سراسر ایران نیز مشتریان بسیاری را جذب کنید و درآمدتان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.
آژانس خلاقیت افراسا با طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاهتان، فرآیند خرید و فروش برای شما و مخاطبانتان را راحت تر می کند. امروزه در دنیایی پر از تغییر و تحول، داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق می تواند به مراتب موثرتر از داشتن یک واحد فروش به صورت حضوری باشد.

وبسایت اختصاصی

رشد کنید و ایده هایی نو دراندازید…

ایده های خود را، در هر مقیاس و اندازه ای، وارد فضای اینترنت کنید. اگر ایده ای برای راه اندازی یک استارت آپ دارید و یا می خواهید با ایجاد امکاناتی بر اساس ایده هایی خاص، کسب  و کارتان را توسعه دهید و خود را متمایز کنید و یا بتوانید پاسخگوی مخاطبان میلیونی بر روی وبسایتتان باشید، می بایست وبسایت اختصاصی و کدنویسی شده ی خودتان را داشته باشید.
وبسایت اختصاصی، بر خلاف دیگر پلتفرم ها و یا سیستم های مدیریت محتوای رایج، امکان پیاده سازی هر نوع ایده ای را بر روی خود داراست. دیگر مزیت آن نیز سرعت به مراتب بالاتر آن نسبت به سایر وبسایت هاست. البته لازم به ذکر است که قیمت تمام شده ی آن نیز، بنا بر مدت زمان پیاده سازی آن، نسبت به سایرین بالاتر است.
آژانس خلاقیت افراسا با طراحی سایت اختصاصی شما، ایده هایتان را تبدیل به واقعیت می کند و در مسیر رشد و پیشرفتتان همراهتان خواهدبود.

سرعت بارگزاری بالا

طراحی ریسپانسیو

بارگزاری خدمات نامحدود

بارگزاری محصولات نامحدود

اعمال نوتیفیکیشن

قابلیت اتصال به اپ

قابلیت توسعه سایت

سئوی بهینه سایت

سازگاری اتصال به درگاه بانکی

با آژانس خلاقیت افراسا ، شاهد افزایش اعتبار روز افزون کسب و کار خود باشید…