ما چه ها می کنیم؟!..

آشنایی با خدمات ما

این روزها بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ به عنوان مدرن‌ترین روش بازاریابی، مورد استفاده‌ی کسب و کارهای مختلف قرار می‌گیرد و نسبت به روش‌های سنتی بازدهی بیشتری دارد.

بازاریابی دیجیتال، یعنی استفاده هوشمندانه و استراتژیکال از ابزارهای موجود در فضای آنلاین (نظیر شبکه های اجتماعی، وبسایت، موتورهای جستجوگر، ایمیل، موبایل و…) برای رسیدن به مخاطب بیشتر، مشتری بیشتر، فروش بیشتر و به طور کلی برای رسیدن به اهداف بازاریابی.

تنوع ابزارهای متعدد ارتباطی و تبلیغاتی این حوزه، باعث شده تا دیجیتال مارکتینگ با توجه به نوع و ماهیت  انواع کسب و کار، انعطاف‌پذیری بالایی داشته باشد و بتوان از این مسیر بهترین نتیجه ها را گرفت.

ما چه ها می کنیم؟!..

شرحی بر خدمات ما

بازاریابی شبکه های اجتماعی

حضور میلیون ها کاربر فعال در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و… بهترین فرصت برای ارائه و معرفی اصولی خدمات و کالا در این فضاست. چه بیلبوردی بهتر از این فضا که چند ده میلیون نفردر هرساعت از شبانه روز مخاطب بالقوه آن هستند؟!

تبلیغات در گوگل

در حداقل زمان، در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید و به انتخاب اول مشتریان و بازار هدف خود تبدیل شوید. این یعنی آغاز فرآیند افزایش فروش و درآمد از همان روزی که این تبلیغات را انجام می دهید!

طراحی استراتژی

بسیارمهم است که برای ورود به بازار دیجیتال و فعالیت مستمر در آن، سرمایه خود را هدر ندهیم. تحلیل اصولی رقبا، تحلیل بازار، تحلیل رفتار و تعداد مشتریان احتمالی، روند ها و عوامل تاثیرگذار و… از اموری است که می بایست انجام پذیرد. استراتژی دیجیتال مارکتینگ مسیر فعالیت، جذب مخاطب، تبدیل وی به مشتری و افزایش مشتریان را شامل می شود.

تولید محتوا

محتوا، عامل بسیار مهمی در دیده شدن یا نشدن وبسایت یا صفحات شماست. هنگامی که شما محتوایی مفید و به دردبخور تولید می کنید، مطالب شما در ذهن مخاطبان نقش بسته و باعث ایجاد حس اعتماد در آن ها می شود. این مخاطبان پس از مدتی که بیشتر با محتواهای شما تعامل پیدا کنند، تبدیل به مشتریان بالفعل و ثابت شما خواهندشد.

تیزر و عکس تبلیغاتی

عکاسی و ساخت تیزر و موشن تبلیغاتی می تواند با جلوه های بصری مؤثر و قدرت جذب بالا، مخاطبین را تبدیل به مشتریان و وفاداران به کسب و کار شما کند. اگر وبسایت و صفحات شما در شبکه های اجتماعی، ویترین کسب و کار شما باشند، تیزر و عکس های شما همان اجناس شما در ویترین ها هستند.

پشتیبانی

مدیریت و پشتیبانی همیشگی در فضای دیجیتال، تضمینی است به ادامه دار بودن فعالیت در فضای دیجیتال. بسیار حائز اهمیت است که این پشتیبانی و مدیریت مسائل فنی، تکنیکالی و… به موقع و به نحو احسن انجام گیرد و عدم انجام این کار، درنهایت به عدم اعتماد مشتریان و شکست کسب و کار منجر می گردد.

تمام آنچه که کسب و کار شما از دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد؛

ما در اختیارتان قرار خواهیم داد…