شرکت تراز حساب بازتاب نایاب (اَزتا)، ارائه‌دهنده‌ی انواع خدمات حسابداری، حسابرسی، امور مالی و مالیاتی یکی از بهترین شرکت‌های حسابداری در کرج و تهران می‌باشد. این شرکت با بیش از بیست سال سابقه‌ی درخشان در امور خدمات مالی، با بهره‌گرفتن از تیمی متخصص، تمام فعالیت‌های مالی و حسابداری بیزنس‌های معتبر پایتخت و کشور را به‌عهده می‌گیرد.
مفتخریم که مسئولیت پیاده سازی وبسایت این شرکت معتبر حسابداری، برعهده آژانس خلاقیت افراسا بوده است.

کارفرماشرکت حسابداری اَزتا
پیاده سازیتیم فنی افراسا
تکمیل پروژه۲۳ اردی‌بهشت ۱۴۰۰
مدت زمان اجرا۱۰ روز کاری
مدت زمان اجراسئو در دست اجرا از اردی‌بهشت ۱۴۰۰
وبسایتhttps://accazta.com

در پیاده سازی وبسایت شرکت حسابداری اَزتا، بالاترین استانداردها و ویژگی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که از نظر امنیتی، سرعت لود (load speed) و انواع پارامترهای آنالیزی، این وبسایت در بالاترین سطح قرار گرفته است و ویژگیهای خاصی به این وبسایت افزوده شده است.
علاوه بر طراحی وبسایت، مسئولیت سئو این وبسایت نیز برعهده تیم افراسا است و در طی بیش از یک سال، کلمات زیادی از این وبسایت در صفحه‌ی نخست نتایج گوگل قابل مشاهده است. کلماتی نظیر شرکت حسابداری در کرج/تجریش/زعفرانیه/یزد/الهیه/قیطریه/شهرک غرب و…، خدمات اظهارنامه و حسابداری و.. در مناطق مذبور و کلمات پرشمار دیگری که در این مقال نمی‌گنجد.
لطفا پس از مشاهده وبسایت این مجموعه، نظرات ارزشمندتان را در قسمت دیدگاه های همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. سپاسگزاریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *